د02.jpg
خانه / مرکز مشاوره / مرکز مشاوره ازدواج موفق

مرکز مشاوره ازدواج موفق

مرکز مشاوره ازدواج محل گرفتن راهنمایی و مشاوره برای ازدواج موفق است. مرکز مشاوره ازدواج در همه استان ها وجود دارد. توفیق ما این است که مرکز مشاوره ما در شهر قم واقع شده است.

لوازم انتخاب درست در ازدواج موفق

ازدواج موفق در گرو انتخاب درست است. انتخاب درست هم وابسته عوامل زیر می باشد :

  • مشاهده :

مثل هر کاری باید در ازدواج دقت کرد. یکی از ابزار دقت ، مشاهده خوب اخلاق و رفتار و ظاهر فرد است. شرط اول ازدواج موفق این است که حرکات، شیوه گفتار و رفتار ظاهری طرف مقابل به اندازه کافی سنجیده شود. گاهی زوجین در مشاوره مدعی می شوند که ما بعد از ازدواج در ظاهر و اخلاق طرف مقابل دقت کردیم. پس اگر در مرحله خواستگاری هستید در ویژگی های ظاهری ، اخلاقی ، روانی طرف مقابل دقت نمایید. اما …

توجه داشته باشید که انسان بدون عیب فقط اهل بیت پیامبر هستند.

  • حداقل 3 جلسه صحبت در خواستگاری حضوری :

2 نفر باید به قدر کافی با هم صحبت کنند . اینکه چه چیزی بپرسند بسیار مهم است. درباره نکات مثبت و منفی یکدیگر و مسائل مهم در زندگی از یکدیگر بدون خجالت و سانسور سوال کنند. در کتاب های مشاوره ای و در سایت های معتبر سوالات خواستگاری را پیدا کنید. اما تعداد جلسات خواستگاری نیز مهم است. حداقل 3 جلسه لازم است صحبت کنند. میان هر جلسه حداقل 3 روز فاصله باشد تا دونفر امکان سنجش و تفکر روی حرف های دیگری را داشته باشند.

جلسه خواستگاری و صحبت با اطلاع و نظارت خانواده ها باشد

تا نسبت به هم شناخت بیشتر و بهتری پیدا کنند.

  • تحقیق :

دختر یا پسر باید برای سنجش گفته های آن فرد و خانواده اش، از مدرسه، محل کار، محل سکونت، دانشگاه و… وجهه اجتماعی او را بررسی نمایند. قسمتی از این تحقیق باید تلفنی باشد اما قسمتی هم حتما حضوری و با صحبت مستقیم با فرد سوال شونده انجام شود.

  • مشاوره :

مشاوره غیر از مشورت با بزرگ ترها و استفاده از تجربه آنهاست. مشورت با افرادی انجام می گیرد که تنها تجربه بیشتری در آن موضوع دارد. اما مشاور بر اساس تخصص و تجربه شخصیت ، بینش ، رفتار و هرآنچه در ازدواج لازم است را می سنجد.

مشاور یک فرد بی طرف است

و می توان روی اظهار نظر او حساب کرد

و تایید یا عدم تایید او را به حساب مخالفت‌های بی جای بعضی اطرافیان نگذاشت.

مرکز مشاوره ازدواج در قم

اگر احساس می کنید باید در مورد خانواده و ازدواج و اختلالات شخصیت روان خود و اطرافیانتان صحبت کنید به مرکز مشاوره ما بیایید.

 مرکز مشاوره ازدواج پایدار در قم

ازدواج پایدار به سلامتی جسمی روحی و پروش و رشد شخصیت افراد منتهی شود و در ان دلیل و منطق نیز وجود دارد. زن و شوهر نقش مکمل برای یکدیگر دارند در این تکامل است که زن و مرد عیوب و نقص های هم را می پوشانند و از استعدادها و توانایی هایی که دارند حمایت می کنند. در هر حال در ازدواج سالم قدرت و ظرفیت پذیرش و تاب آوری طرفیت نسبت به یکدیگر متناسب و قابل توجه است.

برخی از اشخاص پیشرفت های اقتصادی را در تعریف ازدواج سالم دخالت می دهند و رونق مالی و ارتقا سطح مادی در خانواده را نتیجه ازدواج سالم می دانند .

در هر صورت ازدواج موفق منتهی به صفات خوب و شایسته نظیر قدردانی و تشکر از حتی کارهای کوچک می شود. رعایت صداقت و توجه به ظاهر و زیبایی نیز در ازدواج پایدار صورت می گیرد.

مشاور دینی ازدواج در مرکز مشاوره ازدواج در قم  با ترفندهایی به حفظ و حراست از زندگی زناشویی اقدام می نماید. اصولی که با دین و معارف اسلامی سازگاری دارد و از حدومرزهای علمی نیز تخطی نمی کند.

مرکز مشاوره ازدواج و خانواده در اصفهان

تا به حال در خانواده با مشکلاتی روبه رو شده اید که ندانید با چه راه حلی میتوان از آن خارج شد ؟ ایا در زمان گفتگو با همسر خود احساس نارضایتی و یا سرکوب و عدم تفاهم داشته اید ؟

ما به شما توصیه می کنیم برای حل و پاسخ به سوالات خود در حوزه خانواده به مشاور و روانشناس ازدواج و خانواده مراجعه فرمایید .

در شهرهای بزرگ و با جمعیت زیاد معضلات و اسیب های اجتماعی فراوانی موجب دردسرسازی و گرفتاری ساکنین شهر می شود از این رو مراجعه به مرکز مشاوره ازدواج و خانواده در اصفهان می تواند گره های زیادی از موضوعات زندگی شهرنشینی را مرتفع سازد.

مشاوره خیانت و مشاوره فردی ، مشاوره جوانان و مشاوره دینی ازدواج در دفترمشاوره مذهبی اصفهان اتفاق می افتد.جلسات مشاوره تلفنی و حضوری و انلاین تصویری قابل اجرا است.

مشاور مذهبی ازدواج

مشاور مذهبی متخصص ازدواج که دارای تسلط بر علوم حوزوی و قرانی است می تواند با روش هایی به انتخاب مناسب و همسان گزینی در ازدواج خدماتی برساند. ملاک های انتخاب همسر توسط کارشناس مذهبی ازدواج بررسی شده و برحسب اولویت ها شناسایی می شود اولویت هایی که موجب شکل گیری ازدواج موفق و خانواده سالم می گردد.

خانواده پایدار و موفق می کوشند رضایت زناشویی را در کانون خانواده حفظ کنند و با گفتگو و تعاملات سازنده نسبت به حل مساله اقدام نمایند و از نزاع و اختلافات خانوادگی بهانه ای برای طلاق جدایی نمی سازد بلکه برای حل کردن تعارضات زناشویی به مشاوره طلاق و یا مشاوره جنسی خانواده مراجعه می کنند. در خانواده پایدار تعهد و صمیمیت و وفاداری از اصول اولیه زندگی و ازدواج شناخته می شود.

فضای شاد و پویایی که در ازدواج موفق پدیدار می شود زمینه صعود و موفقیت های شخصیتی و شغلی و مالی اقتصادی و اجتماعی افراد می شود. کودکان به خوبی دران رشد می کنند و کمتر با اختلالات روانی و مشکلات رفتاری مواجه می شوند.

مشاوره دینی می کوشد ریشه ها و پایه های خانواده را در بهترین موقعیت ها و مناسب ترین شرایط بنا سازد و با مشاوره مذهبی ازدواج و مشاوره همسان گزینی تناسب و همخوانی را بین زوجین مورد سنجش و تشخیص قرار داده و از نتایج ان طرفین را بهره مند سازد.

*آرزوی ما*
*خوشبختی شما*

مرکز مشاوره ازدواج و خانواده

منبع : سایت امرخیر

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم