د02.jpg
خانه / مشاور / بهترین مشاور ازدواج برای انتخاب آگاهانه همسر

بهترین مشاور ازدواج برای انتخاب آگاهانه همسر

تلفن نویت گیری مشاور ازدواج 09108644909 مشاور ازدواج برای انتخاب آگاهانه همسر کارشناسی است که با دید چند جانبه مراجعین خود را راهنمایی کند.

مراجعه به بهترین مشاور ازدواج برای ازدواج موفق و انتخاب آگاهانه همسر ،ضروری ترین اقداماتی است که فرد به کمک آن می تواند در سه حیطه آگاهی یابد:

 1. شناخت دقیق خصوصیات روحی ،روانی، اخلاقی (پنهان و نهفته)خود و فرد مقابل
 2. توجه به نقاط اشتراک و اختلاف خود با دیگری
 3. صحت انتخاب و یا رد گزینه مورد نظر

اگر در مرحله ی انتخاب همسر هستید و به یک ازدواج موفق فکر می کنید می توانید با مشاور ما در زمینه ی ازدواج ارتباط برقرارکنید.

بهترین  مشاور ازدواج | خصوصیات و وظایف

برای انتخاب یک مشاور ازدواج لازم است خصوصیات و وظایف یک مشاور خوب ازدواج را مختصرا بدانیم.

1 _1) خصوصیات شخصیتی مشاور:

 • صبر و بردباری در شنیدن مشکل مراجع
 • بیان شیوا هنگام صحبت و ارائه راهکار
 • امانت داری و حافظ اسرار

1_2) خصوصیات علمی مشاور :

 • تخصص کافی و آگاهی کامل بر اصول روانشناسی در شناخت افراد
 • قدرت تجزیه و تحلیل دقیق
 • آگاهی از فرهنگ ها و ذهنیت های مختلف در جامعه

2_1) وظایف علمی :

 • به کارگیری فنون درمانی جدید
 • اجرای به موقع تست های ازدواج
 • تحلیل و ارزیابی دقیق تست ها
 • شناخت جامع و کامل از نیاز و خواسته های طرفین

2_2) وظایف اخلاقی :

 • معرفی افراد به یکدیگر در جلسات با بیان شیوا واخلاق مدارانه
 • ارائه راهکارهای صحیح و بدون غرض برای انتخاب درست

مشاور ما جناب آقای استاد رضا الهی نیا به عنوان یکی از مشاوران در زمینه ازدواج، فردی لایق و شایسته به شمار می روند که با تخصص علمی اخلاقی خود توانسته اند در انتخاب صحیح همسر و همسان گزینی بین افراد و علایق و سلایق دوطرف،به آنها قدم به قدم کمک کنند .

تلفن نویت گیری مشاور ازدواج 09108644909
اگر به دنبال ازدواج موفق هستید راه کارهای ایشان می تواند شما را سبکبال به سوی هدفتان جلو ببرد.

سوالات مشاوره قبل از ازدواج

شما با حضور در جلسات مشاوره قبل از ازدواج به سوالات مشاوره قبل از ازدواج پاسخ می دهید که تحلیل و ارزیابی آن ها بر عهده جناب آقای الهی نیا می باشد.
ایشان با توجه به علم و تجربه کافی اقدامات زیر را درادامه انجام می دهند:

 • شناسایی ویژگی های شخصیتی طرفین (اعتقادی اخلاقی رفتاری )
 • شناسایی مهارت های طرفین ( مهارت ابراز محبت به همسر ،مهارت مدیریت و حل مشکل و…)
 • شناسایی ویژگی های افراد در زمینه های مختلف (خانواده،شغل،درآمد،فرزند،روابط و…)
 • شناسایی نقاط قوت و ضعف طرفین
 • شناسایی نقاط مشترک و متفاوت طرفین
 • ارزیابی داده ها و همسان گزینی افراد

تلفن نویت گیری مشاور ازدواج 09108644909

در صورتی که در ارزیابی نهایی با نقاط اشتراک حداکثری روبرو شوند، ترجیح بر ازدواج و در غیر این صورت بنا بر صلاحدید علمی و تجربی ایشان، تصمیم بر ادامه ندادن جلسات است .

یادمان باشد هدف اصلی، انتخاب صحیح و عاقلانه است نه هر انتخابی و به هر قیمتی.

تماس با یکی از بهترین مشاور ازدواج

قطعا مشاوره حضوری بسیار مفید است اما دلایل مهمی نیز بر مشاوره تلفنی با مشاور ازدواج وجود دارد از جمله:

 • برطرف کردن سوالات و دغدغه های شما در زمان کوتاه تر
 • نظر برخی جوانان بر محرمانه و عدم شناسایی شان در مرکز مشاوره
 • دسترسی نداشتن به مرکز مشاوره در محل زندگی
 • کاهش هزینه های اضافی( رفت و آمد و…)

مراحل نوبت گیری مشاوره از استاد الهی نیا:

 1. ارسال پیام تلفنی به شماره مخصوص نوبت گیری که در بالای سایت است
 2. پاسخ به پیامک ارسالی منشی
 3. واریز وجه مشاوره
 4. تماس راس ساعت تعیین شده و اتمام تماس راس ساعت پایان

>این نکته را به خاطر داشته باشید که بعد ازحداقل یک جلسه مشاوره تلفنی ، درصورت نیاز به مراجعه حضوری خود مشاور به شما توصیه به مشاوره حضوری می کنند.

مکان اصلی دفتر مشاوره آقای رضا الهی نیا در قم( همه روزه غیر از چهارشنبه ها) و در تهران( روزهای چهارشنبه) می باشد.

تست مشاوره ازدواج ، اتلاف وقت و هزینه؟

مشاوره ازدواج تنها پر کردن تست نیست اما برخی افراد بر این باورند که مراجعه به مرکز مشاوره ،حضور در جلسات و انجام تست های ازدواج، نوعی اتلاف وقت و هزینه است .
آن ها گمان می کنند با افزایش جلسات گفت و گو و رفت و آمد خانواده ها به شناخت کامل و دقیق طرف مقابلشان می رسند و نیازی به مشاور و تست ازدواج نیست.

هرچند تعامل و گفت وگوی طرفین لازم و ضروری است اما کافی نیست و جای مشاوره را نمی گیرد.

درمورد منشا اصلی این تلقی نادرست از مشاور ازدواج ،می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. توانمند دیدن خود در شناخت دقیق خانواده مقابل
 2. واقف نبودن به قدرت و تحلیل علم روانشناسی و مشاور در شناخت افراد
 3. نداشتن یک مشاور ازدواج خوب
 4. تصور هزینه های کلان در مراجعه به مشاوره

اگر به اطراف خود نگاهی بیندازیم افرادی را می بینیم که در انتخاب همسر به شناخت خود بسنده کرده اند و پس از چند سال زندگی مشترک به این نتیجه رسیده اند که در انتخابشان موفق نبوده اند.

مشاوره با استاد الهی نیا از جهاتی شما را با انتخابی موفق روبرو می کند:

 • بهره گیری از علم روانشناسی در شناخت افراد و تحلیل گفتمان های جلسات مشاوره
 • در نظر داشتن آموزه های دینی مذهبی
 • ارتباط سریع و بدون صرف زمان و هزینه های اضافی

انتخاب آگاهانه= ازدواج موفق= خوشبختی.

اثرگذاری بهترین مشاور ازدواج بر کاهش خیانت

امار مراجعین مرکز مشاوره و روانشناسی ازدواج نشان می دهد درصد افرادی که با تعارض و ناسارگاری و مسئله خیانت روبه رو هستند افزایش یافته است. برخی از ریشه های رفتار خیانت آمیز زن یا مرد به موضوعات جنسی و عدم تامین آن می باشد که به دلایلی چون شرمساری و خجالت و استرس برملا شدن رازهای خصوصی مشاوره جنسی در سکوت و بی توجهی باقی می ماند.

اگر یک مرحله به عقب برگردیم و موضوع را از زمان آشنایی و قبل از ازدواج بررسی کنیم متوجه می شویم این افراد کمتر از مشاوره ازدواج استفاده کرده اند و انتخاب آگاهانه ای برای همسر نداشته اند.

نقش بهترین روانشناس ازدواج برای انتخاب آگاهانه همسر به گونه ای رقم می خورد که ابتدا شناخت فرد ( خودشناسی ) صورت می گیرد با نقاط ضعف علاقمندی ها و اهداف زندگی مشترک آشنایی و شناخت اتفاق می افتد و براساس معیارهای علم روانشناسی و برحسب توانایی و تخصص تحلیلی مشاور ازدواج تفسیر مناسبی از شخصیت فرد ارائه می شود.

در ادامه جریان مشاوره پیش از ازدواج ملاک و معیارهای هر دو طرف در انتخاب همسر مشخص می شود و تناسب و سازگاری دختر و پسر مورد سنجش قرار می دهد.

بهره گیری از روانشناس سکس تراپی در کلینیک مشاوره ازدواج نیز اقدام موثری است که بر جنبه اصلی ازدواج یعنی تشکیل خانواده صحه می گذارد.

رفتارهای جنسی و گرایش های انحرافی جنسی زن و مرد در این نوع درمان معین می شود تا در صورت احتمال بروز اختلال روانی جنسی از ادامه رابطه ممانعت شود.

پس می توان به نقش بهترین مشاور برای مناسب ترین انتخاب همسر به روش آگاهانه پی برد که با تاکید بر مشاوره روانشناسی پیش از ازدواج تاثیرات آن بروی کاهش آمار خیانت وطلاق شفاف سازی می شود.

بهترین مشاور ازدواج برای انتخاب ا گاهانه همسر

بهترین روانشناس ازدواج تلفنی در اصفهان

خوشبختانه در سال های اخیر خدمات مشاوره ای شکل و شمایل متنوعی به خود گرفته است . دیگر نیاز نیست برای دریافت مشاوره و روانشناسی ساعت ها در مرکز مشاوره ازدواج به انتظار بنشیند و هزینه های رفت و برگشت را به جمع پرداختی مشاوره حضوری ازدواج اضافه کند.

کانون مشاوره ازدواج تلفنی در اصفهان به خوبی خواسته و تقاضای مراجعین مشاوره ازدواج را شناسایی کرده و نسبت به پاسخ دهی به مراجعین تلفنی مشاوره ازدواج اقدامات لازم را انجام داده است. امتیازات روانشناسی ازدواج تلفنی عامل جذب مراجعین بسیاری به مرکز مشاوره تلفنی شده است.

در شهرهای شلوغ و پرجمعیت مثل اصفهان فرصت رشد و کارایی و فضای رقابت سالم برای ارائه و معرفی بهترین روانشناس ازدواج تلفنی را فراهم ساخته است. کارشناسان خبره مشاوره ازدواج می کوشند در تماس تلفنی با مراجعین بهترین مشاور ازدواج را برای دریافت راهنمایی درست وصل کنند.

صرف هزینه های کمتر در نوبت مشاوره ازدواج تلفنی و انلاین ، وقت گیر نبودن روند مشاوره از مزایای تماس با بهترین مشاور و روانشناس ازدواج تلفنی در اصفهان خواهد بود.

بهترین مشاور ازدواج برای انتخاب اگاهانه همسر

مشاور ازدواج خوب در انتخاب همسر

سردرگمی و نگرانی برخی از خانواده ها برای کسب راهنمایی از مشاور ازدواج خوب در انتخاب همسر فرزندانشان دغدغه ای است که با آن مواجه هستند. اما با درنظر گرفتن ویژگی هایی امکان بهره مندی از مشاور ازدواج خوب که در نهایت به انتخاب همسر به روش آگاهانه باشد محقق می شود.

نقش مشاور ازدواج خوب در انتخاب همسر بسیار حایز اهمیت خواهد بود. چرا که آینده زندگی زناشویی فرد به نظر تاییدی یا انکاری روانشناس ازدواج پیوستگی دارد. در اینجا به بخشی از ویژگی های مشاور خوب اشاره می شود.

برقراری ارتباط موثر با مراجع : کسی را بهترین مشاور ازدواج می دانند که قدرت ارتباط سریع با مراجع را داشته باشد و اعتماد و نظر موافق مراجع را برای بیان ناگفته هایش جلب کند.

گوش دادن فعال : این مهارت در کنار مهارت قبلی مشاور را به تشخیص بهتر و سریع تر مشکلات مراجع هدایت می سازد. هرقدر مشاور با دقت به صحبت های مراجع گوش کند مراجع نیز با مشاور احساس راحتی و نزدیکی بیشتری می یابد.

حس دلسوزی و رفتار اخلاقی : مشاور خوب اخلاق محور برخورد می کند و در پیگیری و رفع مشکلات مراجع با دلسوزی رفتار می کند.

تقویت احساس خوش بینی و امید: بهترین مشاور می کوشد درصد امیدواری مراجع را بهبود بخشد و او را به مسیر درمان و حل مشکلاتش خوش بین سازد.

بهترین مشاور ازدواج برای انتخاب آگاهانه همسر

بهترین مشاور ازدواج و روانشناس عشق

در تعریف عشق باید این طور گفت که احساسی است عمیق و آتشین نسبت به کسی که دوستش داریم و این احساس راه جدیدی را در زندگی برای ما اشکار می کند. جالب است بدانیم که یونانیان باستان عشق را به 8 نوع دسته بندی کرده اند که در اینجا سه دسته اصلی آن را ذکر می کنیم.

دسته اول عشق بی قید و شرط ( Agape) که نوعی فداکاری و از خودگذشتگی را می طلبد که سراغ هرکسی این عشق نمی رود و با لقب عشق معنوی نیز شناسایی می شود.

دسته دوم عشق جنسی ( Eros ) عشق احساساتی و رمانتیکی است که گرایش و تمایل جنسی در آن فراوان است. امروزه نیز معتقدند عشقی که می سوزاند سریع می سوزد و تمام می شود.

دسته سوم عشق محبت آمیز ( Philia  ) عشق و علاقه نسبت به دوستان خود . این دسته از جذابیت جسمی و ظاهری و یا جنسی خبری نیست و عده ای عشق افلاطونی را به این دسته نسبت داده اند.

روانشناس عشق با طرح پرسش هایی از دختر پسر میزان و سطح عشق و علاقه در ان ها بررسی کرده و در دسته های عشق قرار میدهد چنانچه از انواع مخرب عشق باشد زن و مرد را به پایان رابطه زودهنگام هشدار می دهد.

روانشناسی عشق در کنار مشاوره ازدواج کمک می کند سطح دوام و پایداری رابطه عاطفی و عاشقانه طرفین را بسنجد و چنانچه از حدود خطرناک عبور نکند میتوان به طولانی مدت شدن زندگی زناشویی با عشق و علاقه امیدوار شد.

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم