د02.jpg
خانه / مشاور / شماره مشاوره تلفنی طلاق

شماره مشاوره تلفنی طلاق

مشاوره تلفنی طلاق می تواند کمک کار برخی از زن و شوهرهایی که در فکر طلاق و جدایی هستند باشد. این مشاوره تلفنی طلاق حتی می تواند در مواردی که تصمیم قطعی شده موثر افتد. اگر در فکر طلاق هستید یا همسرتان در فکر طلاق است حتما با ما تماس بگیرید و برای مشاوره با مشاور و روانشناس روحانی ما نوبت بگیرید.

شماره مشاوره تلفنی طلاق 09108644909

مشاوره قبل از طلاق چیست؟

همه زوجین در طول زندگی خود با یکدیگر دچار مشکل می شوند. این مشکل گاهی به علت تفاوت نگاه و بینش زوجین با یکدیگر است. گاهی به خاطر رفتار یکی یا هر دوی آن هاست. گاهی به خاطر عوامل بیرونی مانند دخالت های والدین است. علل دیگری نیز در طلاق دخیل است. اما مهمترین چیزی که در طلاق رخ نشان می دهد افکار و احساسات زوجین است. زوجین برای تشخیص علت دقیق و شیوه حل مشکل با مشاور ارتباط می گیرند.

در صورتی که در فکر طلاقید یا تصمیم به طلاق گرفته اید قبل از ادامه فکر و تصمیم خود، نوبت مشاوره بگیرید. ضرر نمیکنید.

مشاوره قبل از طلاق می تواند این موارد را شناسایی کند. اگر زوجین با مشاور همراهی خوبی داشته باشند این علل توسط مشاور با اصول علمی شناسایی می شوند. و در صورت خبره بودن مشاور کاملا قابل رفع خواهند بود.

ضرورت مشاوره تلفنی طلاق

نقش خانواده در سرنوشت دنیا و عقبای هر انسانی بی بدیل است. پس نهاد خانواده بسیار مقدس است. به همین خاطر در روایات طلاق مبغوض ترین حلال محسوب شده .

رسول خدا صلى ‏الله ‏علیه‏ و‏ آله مى‏فرمایند: 

 «ما أحل الله شیئاً أبغضَ إلیهِ من الطلاق»

هرچند خدا اجازه طلاق را داده است اما از هیچ چیزى در امور حلال به اندازه طلاق نفرت ندارد. 

پس ارزش بسیار بالای خانواده باعث می شود طلاق این همه بد باشد. بنابراین هر آنچه پیوند زن و شوهر را قوی تر کند بسیار خوب است. نتیجه مشاوره خانواده نیز همین است.

مشاوره تلفنی طلاق نیز می تواند این پیوند متزلزل شده را ترمیم کند. مشاوره خانواده و طلاق باعث بازگشت زوجین به احساس تعلق قبل خود می شود. بار دیگر آن ها را کنار هم و دست در دست یکدیگر نشان دهد. مشاوره تلفنی طلاق نیز می تواند همه این آثار را داشته باشد.

مشاوره تلفنی طلاق و حقوق زن و مرد

مشاوره طلاق کمک می کند که طرفین از حقوق خود آگاهی داشته باشند و بعد از طلاق از آسیب های اجتماعی ناشی از آن بکاهد. مشاورین دینی طلاق در نقش متخصص و کارشناس در دسترس مراجعین و متقاضیان گرامی است.

در مورد طلاق باید این طور گفت که در همه زندگی های مشترک وجود اختلافات سلیقه ای و .. امری طبیعی می باشد اما شیوه برخورد زن و مرد نسبت به تعارضات زناشویی تعیین کننده مسیر زندگی انها خواهد بود. برخی از زوجین قدرت و مهارت حل مساله را به خوبی دارند و می توانند ازبحران های زندگی خود به سلامت و امنیت عبور کنند اما در مقابل جماعتی دیگر از زن و شوهران با کوچکترین بهانه و تفاوت عقیده و رفتار به فکر طلاق و جدایی می افتند.

در هر صورت مشاوره طلاق تلفنی این امکان را مهیا ساخته که بدون مشاوره حضوری در دفتر مشاوره به ابهامات و دغدغه های مراجعین پاسخ دهد.

مشاوره قبل از طلاق تلفنی

همان طور که در مطالب بالا اشاره شد زمانی که دو طرف نتیجه بگیرند که برای زندگی مشترک باهم مناسب نیستند و قصد جدایی داشته باشند مشاوره طلاق یاری رسان ان ها در هدف و برنامه شان خواهد بود  در صورتی که مشاور تلفنی طلاق با شنیدن صحبت های دو طرف چنانچه به این نتیجه برسد که این دو نفر برای زندگی تفاهم ندارند و دوام زندگی برای انها منفعتی ندارد طلاق را توصیه می کند و مشاوره قبل از طلاق را پیگیری می کنند.

انتظار می رود به واسطه مشاوره قبل از طلاق زوجین بتوانند ارتباط بهتر و سالم تری با یکدیگر داشته باشند چراکه غالبا همسران مهارت گفتگوی سالم با هم را ندارند و این مشاوره میتواند شیوه مسالمت آمیز گفتگو را اموزش دهد.

برنامه ریزی برای طی کردن مراحل طلاق نیز توسط مشاور پیش از طلاق نیز صورت می گیرد. ایجاد امادگی برای زندگی جدید و شرایط نوین در مشاوره قبل از طلاق تلفنی مهیا می گردد.

مشاوره عدم تمکین و طلاق

تمکین در معنی عام و گسترده به مفهوم پذیرش کنترل و مدیریت خانواده به وسیله شوهر و معنی اختصاصی دیگر آن به روابط زناشویی ارتباط می یابد. در برخی از موارد نیز قانون این حق را به زنان داده که از تمکین بهره مند شود. در مواقعی که همسر به بیماری های مقاربتی و جنسی مبتلا شده باشد و یا بیماری زن مانع تمکین شود.

زن اگر تمکین نکند برای طلاق می تواند اقدام نماید بستگی به شرایطی دارد که نیاز به بررسی توسط مشاور طلاق دارد.

دلایلی که از نظر قانونی پذیرفته شود که زن می تواند به عدم تمکین برسد زمینه را برای طلاق مهیا می کند اما این دلیل نمی شود که با هر بهانه و یا لجبازی زن بخواهد عدم تمکین داشته باشد دادگاه به طلاق رضایت نمی دهد و زن لازم است از طریق طلاق توافقی یا طلاق خلع اقدام به جدایی داشته باشد.

مشاوره طلاق تلفنی

مرکز مشاوره طلاق در تهران

تهران و جمعیت فراوان آن زمینه ارتباطات گسترده و گاها بی حد و مرز را فراهم کرده است بنابراین معضلات و آسیب های اجتماهی که ناشی از روابط ناسالم پدید امده است ضرورت کاوش و مطالعه و آسیب شناسی ان را نیز مقدمه چینی نموده است .

مشاورین اگاه و دلسوز می کوشند از معضلات و گرفتاری هایی که در زندگی شهری برای ساکنین پیش می آید آگاهی داشته باشند و با دانش و تخصص حرفه ای خود راهکارهایی برای حفظ تعادل و زندگی سالم در اختیار اقشار جامعه قرار دهند.

مرکز مشاوره طلاق در تهران اماده خدمت رسانی در حوزه مشاوره پیش از طلاق مشاوره پس از طلاق ، مشاوره فردی و خانواده درمانی حضوری غیرحضوری و انلاین می باشد.

آرزو و تلاش ما… خوشبختی شما

منبع : کانال امرخیر

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم