د02.jpg
خانه / مشاور / مشاوره دینی و تخصصی ازدواج

مشاوره دینی و تخصصی ازدواج

مشاوره دینی ازدواج از لوازم ضروری یک ازدواج خوب و موفق است. ازدواج خوب یک ازدواج آگاهانه و با شناخت زوایای مختلف آن است. مشاوره دینی و تخصصی ازدواج زمینه ساز این آگاهی و شناخت در ازدواج شماست. شما می توانید برای مشاوره حضوری یا مشاوره تلفنی با مشاور دینی و تخصصی ازدواج با ما تماس بگیرید.

مشاوره دینی ازدواج

فواید مشاوره دینی ازدواج

گفته شد که مشاوره برای تشکیل زندگی و ازدواج بسیار ضروری است. کار مشاور ازدواج تناسب سنجی و سنجش میزان تناسب دختر و پسر در ازدواج است. تناسب های لازم در ازدواج عبارتند از :

  1. تناسب بینشی و اعتقادی در ازدواج
  2. تناسب روحی روانی و شخصیتی
  3. تناسب خانوادگی در ازدواج
  4. تناسب فرهنگی و اجتماعی در ازدواج
  5. تناسب ظاهری و فیزیکی در ازدواج
  6. و…

یکی از تناسب های لازم برای تشکیل و تحکیم خانواده و ازدواج، تناسب بینشی و اعتقادی است. اگر زوجین در اعتقادات و بینش های دینی و مذهبی خود همراه و هم نظر باشند بسیاری از مشکلاتی که برخی زوجین دیگر در اثر تفاوت فکری به آن مبتلا می شوند را نخواهند داشت.

تناسب اعتقادی دختر و پسر قبل ازدواج

زمینه ساز تناسب رفتاری زوجین پس از ازدواج است.

راه تشخیص دقیق تناسب بینشی و اعتقادی شما با فرد موردنظرتان، مشاوره دینی و تخصصی ازدواج است.

کجا مشاوره دینی و تخصصی ازدواج بگیرم؟

مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در اکثر استان ها فعال هستند. اما مرکزی که دارای مشاور دینی و مشاور اسلامی باشد زیاد نیست. مرکز مشاوره ما در قم این خلا را برای شما پر کرده است . شما می توانید جهت مشاوره پیش از ازدواج به مامراجعه کنید یا تماس بگیرید و از مشاوره دینی و تخصصی ازدواج ما بهره مند شوید.

در این مرکز علاوه بر مشاوره تخصصی ازدواج ، مشاوره خانواده، مشاوره طلاق ، مشاوره اختلالات شخصیتی و روانی و همچنین همسان یابی و معرفی گزینه ازدواج نیز دایر است . اگر قصد اززدواج دارید یا ازدواج کرده اید و می خواهید زندگی یهتری داشته باشید کافی است با ما تماس بگیرید، نوبت مشاوره حضوری یا تلفنی بگیرید و با مشاور مذهبی و اسلامی ما مشاوره داشته باشید.

آرزو و تلاش ما خوشبختی شما

منبع :

www.amrekheirr

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم