د02.jpg
خانه / مشاور / تماس با مشاورخانواده و ازدواج

تماس با مشاورخانواده و ازدواج

مدتی است که امکان تماس با مشاور خانواده و ازدواج زیر نظر یک روانشناس روحانی زبده و متخصص امور دینی و روانشناسی برقرارشده است. هدف از راه اندازی مشاوره تلفنی با مشاور خانواده و ازدواج ، آسان تر کردن مشاوره شماست. هر شخصی که به هر علت در زندگی فردی یا خانوادگی خود دچار مشکلاتی شده و به هر علتی مثل نداشتن هزینه یا وقت کافی و..‌‌.امکان مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارد از طریق تماس با مشاوره خوب خانواده و ازدواج می توانند تصمیم درستی اتخاذ کنند . دختران و پسران آماده ازدواج نیز می توانند به کمک مشاوره دینی مرکز ما انتخاب خردمندانه ای داشته باشند.تماس با مشاورخانواده و ازدواج 09108644909

ضرورت تماس با مشاور خانواده و ازدواج

انسان درطول زندگی با انتخاب ها و‌ تصمیم های ساده و سرنوشت ساز زیادی مواجه می شود. همچون ازدواج که چه بسا تا آخر عمر محاسن و معایب این انتخاب دامن گیر او و نسل آینده او شود.

پس عقل حکم می کند که انسان برای امور خطیر زندگی خود از مشاور خبره همچون مشاور دینی استفاده کند تا یک عمر پشیمان نشود و خود را سرزنش نکند.

این امر آنقدر مهم است که اگر به هر دلیلی شخص نتواست به صورت حضوری به مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مراجعه کند فقط با یک تماس تلفنی درصدد رفع مسایل ومشکلات خود براید.

شما می توانید برای مشاوره فردی ٬ مشاوره قبل و بعد ازدواج و مشاوره خانواده به مشاوره حضوری مطلع عشق مراجعه نمایید. اگر به هر دلیلی موفق به مراجعه حضوری نشدید میتوانید از طریق تماس تلفنی نوبت بگیرید .

پس از نوبت گیری راس ساعت با مشاور روحانی و روانشناس مرکز در زمینه مسایل فوق بهترین استفاده را ببرید .

جهت نوبت گیری مشاوره حضوری و یا مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین تصویری با منشی مرکز تماس بگیرید وساعت حضور یا صحبت خود را با ایشان هماهنگ نمایید.

تماس با مشاور ازدواج و همسرداری

مشاوره همسرداری برای زوجین جوان و یا افرادی که به دنبال تحکیم روابط خود با همسر و شوهر خود هستند مناسب و کارساز است.

حتی برگزاری کارگاه ها و شرکت در دوره های تخصصی مشاوره ازدواج و همسرداری برای مجردین به زمان خود نقش موثری در انتخاب و حفظ و حراست بنیان خانواده دارد. هدف از ازدواج رسیدن به ارامش و کمال و رشد شخصیت در ابعاد مختلف است پس پیداست این امر مهم و خطیر ساده به دست نمی آید.

مشاوره و ارجاع به مرکز مشاوره برای حل و دریافت راهنمایی می تواند در جهت اموزش و یادگیری ترفندها و تکنیک های روانشناسی موثر باشد.

اینکه زوجین بداند در تعامل پایدار و رسیدن به ازدواج شاد و موفق نیاز به کسب چه مهارت هایی دارند در مشاوره همسرداری توسط کارشناس مشاوره لحاظ می شود.

تماس با مشاور ازدواج و همسرداری در مواقع ضروری موثر است و می تواند کمک برای حل سریع و با هزینه کمتر تعارضات زناشویی باشد.

تماس با روانشناس خانواده و ازدواج

روانشناس خانواده و ازدواج با تخصص و تسلطی که در علوم مشاوره و روانشناسی دارد می کوشد مشاوره تلفنی و انلاین را برای مراجعین خود انجام دهد.

مشاوره پیش از ازدواج نیز به یاری و همت مشاورین دلسوز و اگاه امکان پذیر است در تماس با روانشناس خانواده و ازدواج خانواده ها ا زنقاط ضعف و قوت و ویژگی های یک خانواده موفق و جریان رابطه صمیمی و سالم شناخت پیدا می کنند .

در گفتگوهای خود کمتر به دنبال مقصر می گردند و تلاش می کنند بر تعهد و پایداری خانوادگی خود بیفزایند. مشاوره خانواده درمانی با شیوه های معنوی نیز پاسخگوی بهتری برای گرفتاری ها و ابهامات زندگی مراجعین خواهد بود.

مشاور خانواده و ازدواج در مرکز مشاوره اصفهان

مرکز مشاوره اصفهان در شعب متفاوت و در شهرستان های گوناگون مشغول فعالیت هستند .

خدمات مشاوره از شکل سنتی و دیرین به صورت مدرن یعنی مشاوره تلفنی و یا مشاوره انلاین در فضای مجازی و تماس تصویری با مراجعین تغییر کرده است.

مشاور خانواده براساس تشخیصی که برای خانواده و یا در جلسات مشاوره فردی به افراد می دهد تعداد جلسات را معین می کند.

برای افزایش امار ازدواج و کاهش امار طلاق لازم است طرفین از مشاوره ازدواج و یا مشاوره پیش از ازدواج برخوردار گردد تا قبلا از اطلاعات و آگاهی های مهم و اساسی که در زندگی زناشویی پیش می آید پیش زمینه داشته باشد.

هر قدر نتایج مشاوره همسان گزینی به تناسب و نزدیکی زن و مرد برسد توفیق و تشکیل خانواده موفق بیشتر می شود. مشاور خانواده و ازدواج می کوشد همسان گزینی را در انتخاب همسر لحاظ نماید.

مشاوره خانواده و تربیت فرزند

افرادی که از مشاوره خانواده دایم استفاده می کنند و با فکر و تدبیر مشاور متخصص مسائل را پیش می برند در امر تربیت فرزند نیز نمی توانند با سادگی و اغماض برخورد کننند بلکه از روانشناس خانواده و بازی درمانی های رایج برای شیوه های پرورشی کودکان خود بهره می گیرند. نقش فرزندان در ایجاد فضای فرح بخش و شاد در زندگی زناشویی موجب می شود اهمیت ویژه ای به تربیت فرزند داده شود.

فرزندان به عنوان میوه های زندگی هستند که رفتار درست آنها نسل های اینده را نیز به خوبی هدایت می کند و برعکس چنانچه در جوی پر از تشنج و اشوب و مشاجرات و تعارضات زناشویی رشد کنند افرادی بالتبع با اختلالات روانی و یا کژکاری های رفتاری بار خواهند آمد. مشاور خانواده و تربیت فرزند ایده ها و راهکارهای خوبی برای پرورش فرزند صالح ارائه خواهد داد.

آرزو و تلاش ما…خوشبختی و نشاط شما

منبع : سایت امر خیر

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم